Witamy na stronie ProfiMedical
Kontakt: + (48) 32 730 32 23

Ultrasonografy Rekondycjonowane

 

Konsumenci szukają rozwiązań, które zapewnią im oraz ich najbliższym większy komfort i lepszy standard życia. Jednocześnie coraz częściej, szukają rozwiązań, które zapewnią pomyślność całemu społeczeństwu, a także środowisku naturalnemu.

Od wielu lat Philips ogranicza negatywny wpływ swoich produktów na środowisko naturalne. Umożliwiamy klientom dokonywanie prostych, odpowiedzialnych wyborów dotyczących kupowanych przez nich produktów oraz ich wpływu na środowisko przed, w trakcie i pod koniec okresu eksploatacji.


 

Program Philips Diamond Select

Dzięki programowi Philips Diamond Select lekarze mogą wybierać nasz sprzęt medyczny, który mimo tego, że był używany, został poddany renowacji i modernizacji, dzięki czemu działa bez zarzutu.

Celem programu jest udostępnianie dobrego sprzętu za mniejsze pieniądze. Aby spełnić wysokie standardy, wszystkie systemy oferowane w programie Diamond Select przechodzą szczegółowy proces kontroli obejmujący renowację wszystkich komponentów oraz oferowanie klientom umów z pełną gwarancją i serwisem.

Dzięki ofercie sprzętu medycznego w ofercie Diamond Select, wielu lekarzy jest w stanie zapewnić swoim pacjentom odpowiednią opiekę na najwyższym poziomie, w konkurencyjnej cenie.

Szkolenia POC

Kontakt

Adres:
ul. Oswobodzenia 1,
40-403 Katowice
Tel:
+ (48) 32 730 32 23
Fax:
+ (48) 32 730 32 243
E-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

markerZnajdź nas na Google Maps

O nas

Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów ultrasonografów na terenie Polski oraz dystrybutorem Sony Professional.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę ultrasonografów, echokardiografów, sond oraz akcesoriów wiodących producentów urządzeń medycznych na świecie – Siemens, Philips, Sony Professional oraz General Electric.

 

Znajdź nas na: