Witamy na stronie ProfiMedical
Kontakt: + (48) 32 730 32 23

ACUSON NX2 Ultrasound System

 

Możliwości klasy wyższej

Nowa, lekka i kompaktowa platforma ACUSON N2 to najnowszej generacji przewoźny system średniej klasy
należący do nagradzanej serii urządzeń ACUSON NXTM, z największym w swojej klasie monitorem.Podstawowe właściwości aparatu:

eSie Touch TM

Funkcja obrazowania elastograficznego w czasie rzeczywistym (obliczanie i wyświetlanie precyzyjnego obrazu jakościowego względnej sztywności tkanek)

Cadence TM Contrast Agent

Technika obrazowania, która dzięki wysokiej czułości i użyciu odpowiednich sygnałów do środka kontrastowego pozwala na wykrywanie i różnicowanie zmian w tkankach

Clarify™ Vascular Enhancement (VE)

Unikalna technologia obrazowania Siemensa zmniejsza szumy przepływu oraz artefakty w badaniach naczyń, co pozwala na uzyskanie wyjątkowej jakości obrazu, która ułatwia wykrywanie chorób naczyniowych.

Obrazowanie wysokiej rozdzielczości dzięki wyjątkowej głowicy Siemens 16 MHz

System wyposażony w głowicę 16 MHz idealnie nadaje się do obrazowania sutka oraz układu mięśniowo-szkieletowego i umożliwia zaawansowane obrazowanie powierzchniowe małych narządó

Folder informacyjny

Zachęcamy Państwa do pobrania szczegółowej specyfikacji dla aparatu Siemens ACUSON NX3
Pobierz Folder

Specyfikacja

Siemens ACUSON NX3 oferuje zawansowane rozwiązania w zakresie obsługi, których celem jest zapewnienie powtarzalnych i dokładnych wyników w nawet najbardziej zaawansowanych aplikacjach klinicznych. Ilość naciśnięć klawiszy została zmniejszona o 28%, natomiast liczba ustawień konfigurowalnych przez użytkownika1 jest trzykrotnie większa niż w tradycyjnych systemach. W rezultacie system ultrasonograficzny ACUSON NX3 jest szybszy i bardziej intuicyjny niż tradycyjne systemy i umożliwia dostosowanie parametrów użytkowych do konkretnych specjalizacji klinicznych.

Automatyzacja i uproszczenie badania dzięki zaawansowanym opcjom personalizacji panelu sterowania

Zaprojektowany tak, by zapewnić maksymalną elastyczność, system ACUSON NX3 oferuje intuicyjny interfejs konfigurowalny przez użytkownika, który pozwolił na redukcję o 28% ilości naciśnięć klawiszy oraz 3x większą liczbą ustawień personizujących niż w konwencjonalnych aparatach ultrasonograficznych1.

Sprawne wykonanie badania dzięki innowacyjnie prostej obsłudze

Dzięki naszej wyjątkowej aplikacji automatycznych pomiarów położniczych syngo® Auto OB, standardowe pomiary anatomiczne mogą być wykonywane nawet o 75% szybciej niż do tej pory1.

Zwiększenie skuteczności poprzez zaawansowane technologie i obrazowania

System ACUSON NX3 jest wyposażony w największy monitor w swojej klasie (21,5”) oraz głowicę endokawitarną 220°, które zwiększa pole widzenia nawet o 75%1. Obydwie technologie razem pozwalają na uzyskanie pełnych obrazów ultrasonograficznych zwiększając efektywność pracy.

Jakość bez kompromisów

System ACUSON NX3 został opracowany po to, by usprawnić wykonywanie badań ultrasonograficznych. Zastosowano w nim najnowsze rozwiązania Siemensa w dziedzinie ultrasonografii, pozwalające dostosować konfigurację systemu do bieżących zastosowań klinicznych. Zaawansowane technologie obrazowania zwiększają wartość diagnostyczną każdego badania.

Lepsza jakość badań naczyniowych dzięki technologii Clarify Vascular Enhancement

Clarify™ Vascular Enhancement (VE) - Unikalna technologia obrazowania Siemensa zmniejsza szumy przepływu oraz artefakty w badaniach naczyń, co pozwala na uzyskanie wyjątkowej jakości obrazu, która ułatwia wykrywanie chorób naczyniowych

Wyjątkowa technologia głowic firmy Siemens sprawia, że operator widzi więcej i wie więcej

System ACUSON NX3 zwiększa możliwości w zakresie wykrywania badań i diagnozowania potencjalnych zmian chorobowych dzięki wszechstronnemu zestawowi głowic. Nasza głowica VF12-4 zwiększa liniowe pole widzenia nawet o 32%1, a głowica endokawitarna 220o aż o 75%1

Zaprojektowany z myślą o przyszłości

System ACUSON NX3 jest wszechstronną platformą ultrasonograficzną zaprojektowaną w sposób umożliwiający rozbudowę wraz z ewolucją potrzeb użytkownika. Wszystkie cechy systemu, począwszy od inteligentnej konstrukcji do łatwej aktualizacji oprogramowania, współdziałają ze sobą tak, by system spełniał Państwa potrzeby w zakresie obrazowania na wiele lat.

Stabilna i nowoczesna architektura systemu zwiększają bezawaryjność

Najnowocześniejsza architektura cyfrowa obsługiwana przez system Microsoft® Windows® 7, a także zdalna pomoc techniczna wydłużają czas bezawaryjnego działania systemu ACUSON NX3.

Szkolenia POC

Kontakt

Adres:
ul. Oswobodzenia 1,
40-403 Katowice
Tel:
+ (48) 32 730 32 23
Fax:
+ (48) 32 730 32 243
E-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

markerZnajdź nas na Google Maps

O nas

Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów ultrasonografów na terenie Polski oraz dystrybutorem Sony Professional.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę ultrasonografów, echokardiografów, sond oraz akcesoriów wiodących producentów urządzeń medycznych na świecie – Siemens, Philips, Sony Professional oraz General Electric.

 

Znajdź nas na: