Witamy na stronie ProfiMedical
Kontakt: + (48) 32 730 32 23

ACUSON Freestyle

Pierwszy aparat USG z głowicami bezprzewodowymi!

Zadaniem systemu ultrasonograficznego ACUSON Freestyle jest spełnienie specyficznych oczekiwań lekarzy wykonujących przy łóżku pacjenta procedury medyczne pod kontrolą USG. Aparat ten, zbudowany z użyciem pionierskiej technologii opracowanej przez Siemensa jest pierwszym ultrasonografem tego typu wyposażonym w bezprzewodowe głowice. System zapewnia maksymalną swobodę i wygodę podczas badania, a zarazem tworzy obrazy diagnostyczne o najwyższej jakości.

Podstawowe właściwości aparatu:

Wizualizacja igły

Rozszerzona metoda wizualizacji pozwala na dokładniejsze wyświetlanie igły podczas zabiegów w asyście USG

3 bezprzewodowe głowice

W zestawie aparatu ACUSON freestyle znajdują się trzy głowice bezprzewodowe - dwie liniowe (L13-5 oraz L8-3) i jedna brzuszna (C5-2), których budowa umożliwia ich pełne zanurzenie podczas dezynfekcji i sterylizacji. Głowice łączą się z aparatem USG za pomocą technologii Bluetooth.

Aplikacja Mobilna ACUSON Freestyle

Siemens wprowadził również aplikację mobilną, która za pomocą technologii bezprzewodowej umożliwia łączenie się z tabletami działającymi pod kontrolą Windows 8.1 i nowszym, umożliwiając m.in. współdzielenie i archiwizowanie obrazów pochodzących z urządzenia USG.

Folder informacyjny

Zachęcamy Państwa do pobrania szczegółowej specyfikacji dla aparatu Siemens ACUSON Freestyle
Pobierz Folder

Szkolenia POC

Kontakt

Adres:
ul. Oswobodzenia 1,
40-403 Katowice
Tel:
+ (48) 32 730 32 23
Fax:
+ (48) 32 730 32 243
E-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

markerZnajdź nas na Google Maps

O nas

Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów ultrasonografów na terenie Polski oraz dystrybutorem Sony Professional.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę ultrasonografów, echokardiografów, sond oraz akcesoriów wiodących producentów urządzeń medycznych na świecie – Siemens, Philips, Sony Professional oraz General Electric.

 

Znajdź nas na: