Witamy na stronie ProfiMedical
Kontakt: + (48) 32 730 32 23

Acuson S1000

Olbrzymie możliwości. Wyjątkowa jakość

Wyjątkowe możliwości obrazowania. Obrazy tworzone przez system ACUSON S1000 prezentują najwyższą jakość, co wyróżnia rodzinę aparatów ACUSON S.Nowoczesna konstrukcja aparatu jest wzorowana na modelu ACUSON S2000™, należącym do najnowocześniejszych aparatów usg. Najnowsze rozwiązania technologiczne pozwalają generować sygnał ultrasonografi czny zapewniający najwyższą jakość obrazowania we wszystkich zastosowaniach klinicznych, umożliwiając diagnostykę nawet w najtrudniejszych przypadkach.


Podstawowe właściwości aparatu:

Funkcja obrazowania elastograficznego eSie Touch™

Dzięki tej funkcji liczba naciśnięć klawiszy podczas typowych badań jest mniejsza nawet o 75% i w efekcie lekarz położnik szybko uzyskuje wyniki półautomatycznych pomiarów biometrycznych płodu.

Automatyczne pomiary położnicze syngo Auto OB

– dzięki tej funkcji liczba naciśnięć klawiszy podczas typowych badań jest mniejsza nawet o 75% i w efekcie lekarz położnik szybko uzyskuje wyniki półautomatycznych pomiarów biometrycznych płodu.

Protokoły procedur eSieScan™

– umożliwiają dopasowanie protokołu badania do potrzeb placówki medycznej i w efekcie zwiększają spójność badań i usprawniają pracę.

Obrazowanie wielokierunkowe Advanced SieClear™ z funkcją Dynamic TCE™

– Obrazowanie wielokierunkowe Advanced SieClear™ z funkcją Dynamic TCE™ podnoszącą kontrast obrazowania
tkanek – technika składania obrazów w czasie rzeczywistym, w której, po raz pierwszy w branży, zastosowano 13 linii
obrazowania o zwiększonych kątach sterowania. Zaowocowało to wzrostem rozdzielczości kontrastowej i lepszym wykrywaniem granic tkanek, a to z kolei pozwala na zwiększenie czułości i swoistości badania.

Folder informacyjny

Zachęcamy Państwa do pobrania szczegółowej specyfikacji dla aparatu Siemens ACUSON S1000
Pobierz Folder

Szkolenia POC

Kontakt

Adres:
ul. Oswobodzenia 1,
40-403 Katowice
Tel:
+ (48) 32 730 32 23
Fax:
+ (48) 32 730 32 243
E-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

markerZnajdź nas na Google Maps

O nas

Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów ultrasonografów na terenie Polski oraz dystrybutorem Sony Professional.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę ultrasonografów, echokardiografów, sond oraz akcesoriów wiodących producentów urządzeń medycznych na świecie – Siemens, Philips, Sony Professional oraz General Electric.

 

Znajdź nas na: