Witamy na stronie ProfiMedical
Kontakt: + (48) 32 730 32 23

Acuson S2000

Pewność diagnostyczna

Acuson S2000 HELX to system ultrasonograficzny klasy Premium, który zapewnia najwyższy poziom pewności diagnostycznej. Klasa S to doskonały poziom jakości obrazowania w połączeniu z ergonomiczną i w pełni konfigurowalną budową oraz prostą intuicyjną obsługą.


Podstawowe właściwości aparatu:

Funkcja obrazowania elastograficznego eSie Touch™

Dzięki tej funkcji liczba naciśnięć klawiszy podczas typowych badań jest mniejsza nawet o 75% i w efekcie lekarz położnik szybko uzyskuje wyniki półautomatycznych pomiarów biometrycznych płodu.

Protokoły procedur eSieScan™

– umożliwiają dopasowanie protokołu badania do potrzeb placówki medycznej i w efekcie zwiększają spójność badań i usprawniają pracę.

Automatyczne pomiary położnicze syngo Auto OB

– dzięki tej funkcji liczba naciśnięć klawiszy podczas typowych badań jest mniejsza nawet o 75% i w efekcie lekarz położnik szybko uzyskuje wyniki półautomatycznych pomiarów biometrycznych płodu.

Folder informacyjny

Zachęcamy Państwa do pobrania szczegółowej specyfikacji dla aparatu Siemens Acuson S2000
Pobierz Folder

Szkolenia POC

Kontakt

Adres:
ul. Oswobodzenia 1,
40-403 Katowice
Tel:
+ (48) 32 730 32 23
Fax:
+ (48) 32 730 32 243
E-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

markerZnajdź nas na Google Maps

O nas

Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów ultrasonografów na terenie Polski oraz dystrybutorem Sony Professional.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę ultrasonografów, echokardiografów, sond oraz akcesoriów wiodących producentów urządzeń medycznych na świecie – Siemens, Philips, Sony Professional oraz General Electric.

 

Znajdź nas na: