Witamy na stronie ProfiMedical
Kontakt: + (48) 32 730 32 23

Acuson S2000 ABVS

Automatyczny wolumetryczny skaner sutka

ACUSON S2000 ABVS to specjalistyczny aparat ultrasonograficzny z automatycznym 3D skanerem sutka (Automated Breast Volume Scanner – ABVS). To nowe, kompletne rozwiązanie do obrazowania i wykrywania zmian w piersiach zmienia znaczenie ultrasonografii w diagnozowaniu chorób tych organów. Otrzymanie pełnego skanu piersi nigdy nie było tak łatwe dla lekarza i tak komfortowe dla pacjentki. System umożliwia uzyskanie, analizowanie i raportowanie szczegółowych danych sonograficznych dotyczących skomplikowanej anatomii i patologii piersi. Pozwala także na obrazowanie płaszczyzny koronalnej co do tej pory było nieosiągalne w przypadku konwencjonalnych systemów ultrasonograficznych.


Podstawowe właściwości aparatu:

Fatty tissue imaging

technika optymalizująca wizualizację tkanki tłuszczowej w czasie rzeczywistym dzięki zwiększeniu rozdzielczości poprzecznej i kontrastowej

Aplikacja Dynamic TCE™

służąca poprawie kontrastu obrazowania, umożliwiająca trafniejsze rozróżnianie tkanek, redukcję szumów i ruchów

Advanced SieClear™

– zaawansowana aplikacja obrazowania złożonego w czasie rzeczywistym – jest pierwszą dostępną na rynku techniką wykorzystującą większą liczbę kątów linii obrazowania do poprawienia rozdzielczości kontrastowej i właściwego określenia granic tkanek. Aplikacja 3D Dynamic TCE™, służąca polepszeniu kontrastu obrazowania objętościowego, umożliwia trafniejsze rozróżnianie tkanek, redukcję szumów/ruchu, nie tylko w przypadku obrazów wielopłaszczyznowych.

Folder informacyjny

Zachęcamy Państwa do pobrania szczegółowej specyfikacji dla aparatu Siemens Acuson S2000 ABVS
Pobierz Folder

Szkolenia POC

Kontakt

Adres:
ul. Oswobodzenia 1,
40-403 Katowice
Tel:
+ (48) 32 730 32 23
Fax:
+ (48) 32 730 32 243
E-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

markerZnajdź nas na Google Maps

O nas

Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów ultrasonografów na terenie Polski oraz dystrybutorem Sony Professional.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę ultrasonografów, echokardiografów, sond oraz akcesoriów wiodących producentów urządzeń medycznych na świecie – Siemens, Philips, Sony Professional oraz General Electric.

 

Znajdź nas na: