Witamy na stronie ProfiMedical
Kontakt: + (48) 32 730 32 23

Acuson X600

Dedykowany dla ginekologii i położnictwa

ACUSON X600 jest najnowszym urządzeniem w rodzinie ultrasonografów ACUSON X. Urządzenie należy do klasy średniej ultrasonografów, ale ma polepszoną jakość obrazowania. Został skonstruowany na bazie systemów ultrasonograficznych klasy premium, czyli tych z najwyższej półki jakościowej i cenowej. Mimo to ACUSON X600 ma przystępną cenę. Konstruktorom udało się zastosować zaawansowane technologie w taki sposób, aby nie podnieść ceny aparatu do poziomu aparatów typu premium.


Podstawowe właściwości aparatu:

Automatyczne pomiary położnicze syngo Auto OB

Dzięki tej funkcji liczba naciśnięć klawiszy podczas typowych badań jest mniejsza nawet o 75% i w efekcie lekarz położnik szybko uzyskuje wyniki półautomatycznych pomiarów biometrycznych płodu.

Głowice

Aparat wyposażono w trzy sondy wolumetryczne 3D/4D, które zapewniają dobrą wizualizację anatomii płodu i matki. Według producenta, platforma programowa syngo ułatwia pomiary i zmniejsza liczbę wciskanych klawiszy, powodując zwiększenie produktywności urządzenia.

Folder informacyjny

Zachęcamy Państwa do pobrania szczegółowej specyfikacji dla aparatu Siemens ACUSON X600
Pobierz Folder

Szkolenia POC

Kontakt

Adres:
ul. Oswobodzenia 1,
40-403 Katowice
Tel:
+ (48) 32 730 32 23
Fax:
+ (48) 32 730 32 243
E-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

markerZnajdź nas na Google Maps

O nas

Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów ultrasonografów na terenie Polski oraz dystrybutorem Sony Professional.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę ultrasonografów, echokardiografów, sond oraz akcesoriów wiodących producentów urządzeń medycznych na świecie – Siemens, Philips, Sony Professional oraz General Electric.

 

Znajdź nas na: