Philips 3300

Kategoria:

Opis

Philips

3300

Elastyczny, przystępny z zaawansowanymi możliwościami

Skuteczna, wysokiej jakości opieka dla szerokiego grona pacjentów bez dodatkowego obciążenia budżetów i zasobów. Philips 3300 to wszechstronny, niezawodny system ultradźwiękowy zaprojektowany, aby sprostać tym i innym wyzwaniom.

Cechy aparatu

System obrazowania dedykowany do wykonywania szerokiego spektrum badań

Serwis, który pracuje dla Ciebie

Wartość systemu ultradźwiękowego firmy Philips wykracza daleko poza technologię. Każdy system 3300 zapewnia dostęp do naszej wielokrotnie nagradzanego serwisu, naszego konkurencyjnego finansowania i programów edukacyjnych, które pomogą Ci maksymalnie wykorzystać możliwości systemu.

Wiele zastosowań klinicznych

Model 3300 można wdrożyć w wielu różnych obszarach klinicznych w całym środowisku szpitalnym. Wspiera Cię, oferując szeroką gamę głowic i funkcji, które mogą być używane w różnych zastosowaniach, takich jak szczegółowe określenie stanu wewnętrznych narządów, położnictwo, ginekologia, kardiologia, naczyniowa, pediatryczna, drobne części, MSK. To pomoże Ci wydobyć pełny potencjał systemu.

Zobacz, co musisz zobaczyć

Philips 3300 zapewnia wysokiej jakości obrazowanie, które może pomóc w podejmowaniu decyzji klinicznych. Pięć poziomów XRES zapewnia precyzyjną kontrolę nad tym, co chcesz zobaczyć. Ten algorytm nowej generacji redukuje szum plamkowy, poprawia rozdzielczość kontrastu tkanek i poprawia stosunek sygnału do szumu, zapewniając naturalne, gładkie obrazy.

Zaawansowane możliwości

Model 3300 zapewnia szereg zaawansowanych możliwości, w tym funkcje, takie jak obrazowanie kontrastowe i ulepszenie prowadzenia igły, ułatwiające podejmowanie decyzji klinicznych. Wspiera Cię w zapewnieniu wysokiej jakości opieki, kiedy i gdzie jej potrzebują Twoi pacjenci, bez obciążania budżetów i zasobów.

Automatyzacja, która Cię wspiera

Szereg zautomatyzowanych funkcji pomaga uprościć i skrócić procedury skanowania, jednocześnie zmniejszając ryzyko błędów i zmniejszając możliwość zmienności wewnątrz- i między obserwatorami. Model 3300 jest wyposażony w wiele zautomatyzowanych funkcji, w tym NT Assist, Auto EF, Auto IMT, wzmocnienie igły, zliczanie pęcherzyków i biometrię płodu.

Zaprojektowany z myślą o wysokiej wydajności

System 3300 został zaprojektowany w taki sposób, aby był łatwy i wygodny w użyciu i pracy na co dzień. Ergonomiczna konstrukcja systemu obejmuje klawiaturę, przegubowe ramię wyświetlacza, przeguby panelu sterowania oraz podgrzewacz żelu z regulacją temperatury. Co więcej, 3300 oferuje zautomatyzowane funkcje, które pomagają użytkownikom szybko i wygodnie uzyskać informacje potrzebne do podejmowania decyzji klinicznych. Oznacza to również, że więcej pacjentów może być widzianych i wspieranych, nawet gdy czas jest na wagę złota.

Zdjęcia aparatu

Pewna diagnoza dla pacjenta.

Daj się zaskoczyć jakością

Zdjęcia kliniczne Philips 3300. Sprawdź!

zdjęcie kliniczne 3300
Aparat USG Philips Affiniti 70 - zdjęcie kliniczne
Aparat USG Philips Affiniti 70 - zdjęcie kliniczne
Aparat USG Philips Affiniti 70 - zdjęcie kliniczne
Aparat USG Philips Affiniti 70 - zdjęcie kliniczne
Aparat USG Philips Affiniti 70 - zdjęcie kliniczne
Aparat USG Philips Affiniti 70 - zdjęcie kliniczne
Aparat USG Philips Affiniti 70 - zdjęcie kliniczne
Udostępnij ten aparat

Informacje dodatkowe

Filtr cenowy

do 100 000,00 PLN